Вартість доставки за зонами

Доставка і оплата 1. California Republic є системою замовлень, яка пропонує користувачам широкий асортимент страв азіатської і каліфорнійської кухні. Зобов'язання по реалізації страв, згідно з умовами оформленого замовлення Користувача, виникають безпосередньо у California Republic;
 2. Користувач погоджується з тим, що всі послуги надаються «як є» і що California Republic не несе відповідальності за видалення або втрату будь-якої персональної інформації, а також за збої в роботі платіжних систем.
 3. Відповідальність за якість товарів, що поставляються, за затримки, збої, невірну або несвоєчасну доставку несе California Republic. У будь якому випадку граничний розмір відповідальності за конкретним замовленням не може перевищувати суми, яку Користувач сплатив за цим замовленням.
 4. California Republic залишає за собою право змінювати деякі рецептурні інгредієнти у зв’язку з сезонністю (наприклад, пекінська капуста може буде використана в бургері замість салату айсберг); Одночасно може бути змінено не більше як два компоненти страви.
 5. Фото на сайті мають суто ілюстративний характер. Користувач погоджується з тим, що іжа в процесі доставки може змінювати свій зовнішній вигляд.
 6. Користувач погоджується з тим, що вага продукту може відрізнятися від вказаної на сайті на +\- 10%.
 7. Для того щоб скористатися послугами California Republic, Користувач самостійно оформляє Замовлення на Сайті, або за телефоном Контактного Центру California Republic.
 8. Користувач оплачує замовлення одним із таких способів:
  1. безпосередньо при отриманні замовлення від служби доставки California Republic готівковими коштами, банківською карткою або іншими способами, наданими California Republic;
  2. on-line оплата на Сайті California Republic банківською карткою VISA / MasterCard через платіжну систему ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк». Всі додаткові витрати по перерахуванню грошових коштів за замовлення несе California Republic. При виборі on-line оплати після оформлення Замовлення Користувач буде перенаправлений на захищену платіжну сторінку ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк» (www.liqpay.com), де йому необхідно ввести дані його банківської карти. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Якщо Банк Користувача підтримує дану технологію, Користувач буде перенаправлений на його сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила і методи додаткової ідентифікації Користувач може уточнити в Банку, що видав його банківську картку. ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк» захищає і обробляє дані банківської картки Користувача за стандартом безпеки PCI DSS 2.0. Передача інформації в платіжний шлюз відбувається із застосуванням технології шифрування SSL. Подальша передача інформації відбувається за закритими банківським мережами, у яких найвищий рівень надійності. ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк» не передає дані картки Користувача California Republic третім особам. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Безпека обробки Інтернет-платежів гарантує ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк». Всі операції з платіжними картами відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. При передачі інформації використовується спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процесингової компанії. При наявності питань щодо скоєного платежу, Користувач може звернутися до Контакт Центру California Republic за телефоном +380 (97) 815 30 00.
 9. Користувач має право відмовитися від оплати замовлення або вимагати повернути сплачені грошові кошти в наступних випадках:
  1. Односторонньої відмови California Republic від реалізації продукції;
  2. Порушення терміну доставки більш ніж на 2 (дві) години від зазначеного в замовленні часу доставки;
  3. Невідповідності якості продукції, про що Користувач зобов'язаний повідомити в Контактний Центр California Republic по телефону +380 (97) 815 30 00 протягом 1 (одного) робочого дня з дня доставки / отримання замовлення, та надати фото та відео докази невідповідності;
  4. Односторонньої відмови Користувача від отримання продукції, про що Користувач зобов'язаний повідомити в Контактний Центр California Republic за телефоном +380 (97) 815 30 00 не пізніше ніж через 15 хвилин після оформлення замовлення. Повернення грошових коштів, сплачених Користувачем через Сайт банківською картою, здійснюється тільки на ту карту, з якої була проведена оплата.
 10. California Republic має право відмовити Користувачеві в оформленні Замовлення з формою оплати «готівкою або карткою кур'єру», якщо раніше оформлені Замовлення Користувача не були доставлені з вини Користувача. Наприклад, якщо Користувач не відчинив двері або не відповіли на телефонний дзвінок кур'єру під час доставки Замовлення, або Користувач вказав неіснуючу адресу доставки, та ін.